„Když je žena těhotná, „nečeká dítě“ – už jej má. Není to tak, že se stane matkou – už matkou je. Dítě není „na cestě“ – už dorazilo. Pokud chceme změnit to, jakým způsobem se společnost chová k nenarozeným dětem, musíme změnit to, jakým způsobem o nich mluvíme.“

– Frank Pavone
podzimní-6

Gratuluji k těhotenství!

 

Mnoho žen mi říká, že si přeje zažít přirozený porod, ale cítí se ochromené strachem, dezinformacemi a obavou z bolesti nebo z toho, že porod skončí sekcí.
 Po absolvování mého předporodního kurzu a spoluprací se mnou jako tvojí dulou – získáš informace, podporu a nástroje, které potřebuješ, abys snížila strach z porodu, učinila správná rozhodnutí pro svou rodinu a dosáhla něžného zrození, po kterém toužíš.
Všimla jsem si obrovského rozdílu mezi rodiči, kteří absolvovali kurz Hypnoporodu a mezi rodiči, kteří absolvovali klasický nemocniční předporodní kurz. Kromě toho, že jsou si vědomi svých možností a jsou plně přítomni během těhotenství a porodu. Vědí, že mají i jiné možnosti než ty, které se obvykle nabízejí.
 

Každá žena si pamatuje porod svého dítěte. Moje vlastní babička si pamatuje všechny své porody do detailu. Jasně si pamatuje, co se dělo, kdo tam byl a jak se u toho cítila.

Tím, že si s partnerem najmete dulu, zvýšíte šanci, že se narození vašeho miminka stane pozitivním zážitkem. Zážitkem, na který budete vzpomínat a budete se cítit dobře. Porod je jednou z nejsilnějších transformací a zkušeností v životě ženy.
Porod je pro matku, dítě a partnera neuvěřitelným okamžikem. Je to doba, kdy čelíte mnoha rozhodnutím, možnostem a otázkám. Je to doba, kdy potřebujete tak moc podpory, kolik jen jde.
Ať už si vyberete porod v nemocnici, doma nebo v lese …. kdekoli se rozhodnete porodit, budu Vám nepřetržitou emoční, fyzickou, praktickou a informační podporou a pomohu Vám cítit se silná, podporovaná a v bezpečí. Mým posláním je vytvářet a udržovat toto příjemné prostředí a to nejen pro Vás, ale i pro Vašeho partnera. Aby i Váš partner mohl být klidný, aktivně se zapojil do porodního procesu a vytvořili jste spolu tým. Nerodí se jen dítě, ale i matka, otec a celá nová rodina.
rodina(1)

Budete mou jedinou klientkou

V daném měsíci budete mou jedinou klientkou.

Jsem dulou pro celý pár

Podpořím vás oba ve vašich kompetencích

Držím pohotovost

Pod dobu čtyř týdnů (dva týdny před a dva týdny po předpokládaném termínu porodu)

Dula a Laktační poradkyně Nikol Zachariás, lektorka Hypnoporodu Jemné zrození, Zpracování placenty pro Moravskoslezský kraj
© 2020 Nikol Zachariás