Terapie

Kraniosakrální terapie, jemná terapie vhodná pro ženy, muže i děti.
i pro těhotné
Acces Bars je jemná doteková neinvazivní motoda již mnoho let osvědčená v zahraničí. Je vhodná pro děti i ženy a muže..
I pro těhotné
Regresní terapie je účinným řešením psychických nebo psychosomatických problémů.
i pro těhotné
Metamorfní technika je výjimečná, velmi jemná a hluboce a trvale učinkující metoda.
i pro těhotné
Velice jednoduchý a přitom velice účinný systém na míru,
i pro těhotné
Tejpování pro muže, ženy i děti.
i pro těhotné

Jedním z požadavků AmmaDula Akademie, které jsou na nás kladeny, je psychohygiena. Každá klientka, každý porod v nás zanechává otisk, a abychom se vyvarovaly vyhoření nebo si neprojektovaly své minulé zkušenosti na další klientky, pravidelně chodíme na terapie. 

Už před výcvikem jsem chodila na různé terapie, kde jsem řešila situace ze svého života (porod, mateřství a různé stíny, které se začaly vynořovat). A právě další informace mě utvrdily v tom, že je správné a nezbytné léčit si nejen svá traumata a zranění, zajeté vzorce chování a měnit některá svá přesvědčení.

Čím víc jsem se nořila do práce na sobě, tím jsem se cítila lépe a viděla ve svém životě obrovské změny. Začala jsem konečně zjišťovat KDO jsem a CO chci a byla jsem schopna rozlišovat, co jsou jen přesvědčení ostatních, která jsem nabrala na cestě životem.

A pak mi to došlo. Když to tak skvělé funguje mně, bylo by naprosto boží, takhle pomáhat klientkám v těhotenství, během porodu a hlavně i po něm – kdy se ocitají na hormonální horské dráze. Začala jsem se vzdělávat a stala se terapeutkou, kdy využívám různé možnosti. Neustále zjišťuji, že způsobů, jak na sobě pracovat je nespočet a každému může fungovat něco jiného nebo kombinace několika technik.  

Netrvalo to dlouho a měla jsem druhý „aha moment„, když to tak skvěle pomáhá mým klientkám a ty se posouvají dopředu, proč nenabídnout možnost vyřešit si, co je trápí, i jejich muže a partnery, a tak jsem rozšířila své působení i na muže a děti. 

Všechny techniky mám vyzkoušené na sobě a každá mi dává něco jiného a zároveň si vybírám jakou v případě potřeby zvolím. 

Mým přáním a cílem je nabídnout Vám celostní nabídku služeb, kterou neustále rozšiřuji

Studuji v Česku i v zahraničí a snažím se vše propojovat, abych svým klientům nabídla individuální službu přímo jim na míru. 

ONLINE REZERVACE nebo SMS

Napiš mi a ozvu se ti nebo se objednej tady

Po – Pá: 9:00 – 16:00

+420 775 95 88 11

Dula a Laktační poradkyně Nikol Zachariás, lektorka Hypnoporodu Jemné zrození, Zpracování placenty, Terapie pro Moravskoslezský kraj
© 2022 Nikol Zachariás