Mé SLUŽBY

Pečuji o ženy před těhotenstvím, během něj, u porodu i v poporodním období a snažím se vytvořit vztah, kdy budete vědět, že se na mě můžete s čímkoli obrátit (a to nejen z mého oboru).

Jsem dula, lektorka předporodních příprav a Hypnoporodu Jemné zrození, laktační poradkyně, specialistka na zpracování placenty a poporodní dula.

Mým přáním a cílem je nabídnout Vám celostní nabídku služeb, kterou neustále rozšiřuji.

Studuji nejen u svých kolegyň, ale především v zahraničí USA, UK a u tradičních porodních bab z Jižní Ameriky.

Doprovázím k porodům v porodnici i doma. Provedu Vás těhotenstvím a budu s vámi, ať už se rozhodnete rodit kdekoliv a jakkoliv.
Jsem vyškolena v péči o císařovny. Mohu Vám pomoci v přípravě na VBAC, plánovaný císařský řez nebo v péči o jizvu po porodu.
Připravíme se společně na porod a pomohu Vám a Vašemu partnerovi naladit se na miminko a odpovím vám na všechny otázky, které kolem těhotenství, porodu a šestinedělí máte.
Pořádám individuální a skupinové kurzy předporodní přípravy pro páry i jednotlivce. Relaxace, vizualizace, afirmace a dýchání.
Poskytuji osobní návštěvy a konzultace už od porodnice. Pořádám podpůrné skupiny a kurzy přípravy na kojení.
Jsem certifikovanou specialistkou zpracovaní placenty, dle domluvy Vám zpracuji kapsle, tinktury, esence, masti.
Pomohu Vám připravit se na období šestinedělí. Poskytuji poporodní péči, informace o kontaktním rodičovství a nošení dětí.
Využití tradičních technik nejen v těhotenství. Pomoc a úleva v těhotenství, při porodu i po něm.
Oslava života přechodovými rituály.

Dula a Laktační poradkyně Nikol Zachariás, lektorka Hypnoporodu Jemné zrození, Zpracování placenty, Terapie pro Moravskoslezský kraj
© 2022 Nikol Zachariás